ÖVRIGT / Diverse / Släde 8113030
nr 811 3030
Släde
1800-tal, längd: 170 ca
Kondition: slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:49:13
24/2 20:40:21
- Klassiska